KARIÉRA

WordPress Developer

Hľadáme wordpress developera, ktorý má záujem podieľať sa na tvorbe zaujímavých webových projektov pre klientov z oblasti hoteliérstva a cestovného ruchu. Budeš mať na starosti správu a vývoj webov a web aplikácií, vývoj nových wordpress tém a funkcionalít.

ZOBRAZIŤ VIAC

Špecialista pre sociálne médiá

Hľadáme šikovného špecialistu pre sociálne médiá. Ponuka je pre vás ideálna, ak máte záujem pracovať na projektoch pre klientov z oblasti hoteliérstva a cestovného ruchu, nebojíte sa tvrdej práce a smartfón si nosíte aj do postele.

ZOBRAZIŤ VIAC

VYBERÁME Z REFERENCIÍ

Môžete sa spoľahnúť na individuálny prístup a vynikajúce odborné služby. S ohľadom na potreby jednotlivých HoReCa zákazníkov zrealizujeme služby, ktoré Vám prinesú vyšší počet rezervácií, objednávok, zákazníkov a zvýšia kvalitu vami poskytovaných služieb.


BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Bezplatná úvodná konzultácia alebo vypracovanie cenovej ponuky. Presvedčíme vás, ako sa dajú veci robiť lepšie a efektívnejšie.


napíšte nám
info@erdo.sk

telefónny kontakt
+421 (0) 911 508 501

erdo s.r.o.
Rajecká cesta 17, Žilina

Chcete dostávať rady a tipy ako zlepšiť marketing, zvýšiť priame rezervácie a zabezpečiť si lojálnych klientov? Prihláste sa na odber nášho newslettra.