GRAFIKA & KREATÍVA

Pre vašu jedinečnú printovú prezentáciu

Pri navrhovaní printového dizajnu využívame dlhoročné skúsenosti z hotelového priemyslu a správania sa zákazníkov. Vizuálnu prezentáciu presne ušijeme na mieru vášmu hotelu s maximálnou úžitkovou hodnotou, ktorá podporí a posilní nákupné impulzy zákazníkov.


OBJAV

Snažíme sa pochopiť vaše podnikanie, služby alebo nápad.
Vytvoríme stratégiu na ich realizáciu.
Vaše ciele a vízie sú prvoradé a my vám pomôžeme naplniť oboje.

DIZAJN

Sme presvedčení, že kvalitný dizajn je dobrý pre podnikanie a má zásadný vplyv na spôsob, ako zákazníci vnímajú značku. Vyvíjame maximálne úsilie na zlepšenie vašej printovej stratégie.

ZNAČKA

Mať jedinečnú a zapamätateľnú značku je obzvlášť dôležité.
Nenechávajte dobré meno na náhodu.
Pomôžeme vám vybojovať si svoje miesto na trhu.

SLUŽBY

Vytvárame sofistikované značkové riešenia. Pomáhame nielen hotelom nájsť svoju „tvár“ a komunikovať ju cieľovému publiku jasne, presvedčivo a dôveryhodne.Naša práca je postavená na úzkej spolupráci s našimi klientmi. Pochopenie, počúvanie a kladenie otázok sú pre nás rovnako dôležité ako analyzovanie, plánovanie a navrhovanie.

TVORBA FIREMNEJ IDENTITY

Ak chcete uspieť, musíte sa odlíšiť od konkurencie. Prinášame originálne kreatívne riešenie na mieru.


Názov a logo
 • Najdôležitejšou a najvýznamnejšou časťou našej práce je vytvorenie názvu a loga vašej značky.
 • Dobre navrhnutý názov a logo vás odlíšia od konkurencie a budú predstavovať vaše poznávacie znamenie.

Manuál vizuálnej komunikácie
 • Detailne definujem pravidlá vizuálnej korporátnej identity pre všetkých, ktorí pracujú s vašou firmou, logom alebo inými materiálmi.
 • Manuál presne stanovuje, ako s nimi môžu nakladať a modifikovať.
 • Pre dokonalú firemnú identitu navrhneme obálky, dopisný papier, vizitky, razítka, samolepky, objednávky, faktúry, výročné správy.

Štýl komunikácie
 • Pretože štýl a spôsob komunikácie tvoria vašu identitu, je dôležité venovať jej zvláštnu pozornosť.
 • Nakoľko identita vytvára váš obraz pred klientmi a obchodnými partnermi, je potrebné ju už na začiatku správne zadefinovať.
 • Následne podľa stanovených cieľov a priorít pristúpime k vytvoreniu najvhodnejšej formy komunikácie.

ZOBRAZIŤ CENNÍK
300 €

Pri návrhu použijeme jednoduchý znak alebo symbol, ktorý bude nadväzovať buď na niektoré slovo v názve loga, alebo na činnosť, ktorou sa vaša spoločnosť zaoberá.

 • Navrhnuté vo viacerých farebných variáciách.
 • Dodávame ho vo formátoch PDF, JPG, PNG, EPS.
 • Vytvoríme vám 2 návrhy loga.
 • Vy si vyberiete ten návrh, ktorý sa vám najviac páči.
 • V 2 pripomienkovacích kolách doladíme logo podľa vašich predstáv.
 • ZDARMA grafický návrh vizitiek.
550 €

Pri návrhu použijeme jednoduchý znak alebo jedinečný symbol, ktorý bude nadväzovať buď na niektoré slovo v názve loga, alebo na činnosť, ktorou sa vaša spoločnosť zaoberá.

 • Vyrobené vo viacerých farebných variáciách.
 • Dodávame ho vo formátoch PDF, JPG, PNG, EPS.
 • Vytvoríme vám 4 návrhy loga.
 • Vy si vyberiete ten návrh, ktorý sa vám najviac páči.
 • V 3 pripomienkovacích kolách doladíme logo podľa vašich predstáv.
 • ZDARMA grafický návrh vizitiek.

HOTELOVÉ TLAČOVINY

V súlade s hotelovým konceptom pripravíme profesionálny grafický návrh a spracovanie hotelových prezentačných tlačovín.


Jedálny lístok je vizitkou gastronóma, ktorý reflektuje želania a očakávania cieľovej skupiny hostí. Jedálny lístok má budiť a posilňovať nákupné impulzy, zviditeľniť ponuku jedál, niekedy má pomôcť preklenúť čas pri čakaní na objednávku, dokumentovať kvalitu a atmosféru, emocionálne osloviť hosťa a pomôcť mu pri výbere. Má zdôrazniť mimoriadnu ponuku a pozdvihnúť povesť podniku.


 • Účinnou kombináciou prvkov ako je strategické umiestnenie ziskovejších jedál na lístku, pútavý opis jedla a kvalitné grafické spracovanie pomáhame zvýšiť predaj jedál a nápojov.
 • V jedálnom lístku môžeme prezentovať veľkosť pokrmu, metódu prípravy, hlavné ingrediencie alebo spôsob servírovania.
 • Dbáme na čitateľnosť a atraktívnosť. Grafické prevedenie nesmie predbiehať účelnosť a jasnosť v orientácii.
 • Jedálny alebo nápojový lístok vypracovávame tak, aby jeho zmeny v obsahu boli čo najjednoduchšie.
 • Presným popisom jedál so sugestívnymi a lákavými slovami môžeme zvýšiť predaj.
 • Ukážeme detail! Ukážeme chuť! Ukážeme vôňu!

Pre vašu propagáciu a reklamu ďalej pripravíme kreatívny dizajn pre:

Nápojové lístky, vínne karty, hotelové brožúry, hotelové mapy na izbách, leaflety (4, 6, 8 - stranová skladačka), inzeráty, kalendáre, pozvánky a pohľadnice, plagáty A1 – A4, citylighty, bilboardy, bigboardy, obaly na výrobky, etikety, tašky, vlajky, darčekové predmety.

INFOGRAFIKY

Infografikou vytvoríme z relatívne nezaujímavej (aj keď pre vás možno dôležitej) informácie vďaka atraktívnej forme viditeľný a pôsobivý obsah.


Pripravíme zaujímavú a pútavú infografiku, ktorá zaujme a ľudia ju budú zdieľať prostredníctvom sociálnych médií. Vďaka tomu získate napríklad zvýšenie viditeľnosti značky a spätné odkazy, zaujímavým spôsobom upozorníte na novú službu alebo produkt, vzbudíte zvedavosť ľudí pátrať na vašich web stránkach po ďalších informáciách.


Grafika v hlavnej úlohe

Rozhodujúcim faktorom, ktorý ovplyvňuje úspešnosť infografiky je originalita a nápaditosť jej vypracovania. Pretože zákazník už pri prvom pohľade zhodnotí web vizuálne, je na našich šikovných grafikoch, aby sa tejto dôležitej úlohy zhostili s plnou zodpovednosťou a kreativitou. Z profesionálneho hľadiska je pre nás samozrejmosťou, že každá infografika je jedinečný originál. Šablóny pre nás pri tvorbe webu nemajú miesto.


Všetko v súlade s obsahovou stratégiou

Obsahová marketingová stratégia úzko nadväzuje na infografiku. Jej podstata spočíva vo vypracovaní kvalitného a nápaditého obsahu, ktorý zaujme natoľko, že bude ďalej úspešne zdieľaný jednotlivými návštevníkmi stránky. Obsah stránky však netvoria len texty. Kvalitná a jedinečná infografika dokáže obsah významne podporiť a tým docieliť požadovaný efekt.


Originálny Copywriting

Všetko so všetkým súvisí. Toto obzvlášť platí pri zosúladení grafiky a obsahovej stratégie s copywritingom. Môžete sa spoľahnúť, že naši copywriteri vždy nájdu tie správne slová.


CENA OD 150 € / mesiac

COPYWRITING

Keď potenciálny klient navštívi vaše hotelové web stránky, relevantný a napísaný text, ktorý obsahuje emotívne frázy zamerané na konkrétny cieľ, má za následok rezervácie a opakované návštevy.


KREATÍVNY COPYWRITING

Služby kreatívneho copywritingu poskytujeme pre oblasť realizácie alebo redizajnu web stránok, komunikácie na Facebooku, online PR kampane, newslettre, blogy, rôzne infografiky, bannerovú a PPC reklamu.


ŠTÝL

Poskytujeme copywritingové služby založené na štýle vašej web stránky a cieľového publika. Niektoré web stránky vyžadujú slávnostný, iné konverzačný spôsob písania textu. Správny štýl a spôsob je dôležitý, pretože umožňuje návštevníkom vedieť, že ste s nimi v kontakte.


COPYWRITING PODĽA SEO ZÁSAD

Copywriting funguje najlepšie, ak je optimalizovaný pre kľúčové slová a cieľové publikum. Skôr ako pristúpime k tvorbe článkov, analyzujeme štruktúru cieľového publika. To nám pomáha vytvárať obsah, ktorý je relevantný a zaujímavý pre vašich návštevníkov. Optimalizácia textov pre kľúčové slová vedie k zvýšenému predaju.


KĽÚČOVÉ SLOVÁ

Identifikujeme najlepšie kľúčové slová na vašich web stránkach. Starostlivo vyberáme niekoľko variantov kľúčových slov, ktoré vám pomôžu získať vyššiu návštevnosť. Naši skúsení copywriteri vedia, ako napísať kvalitný a originálny obsah nielen pre web stránky. Máte väčšiu pravdepodobnosť, že budete vysoko hodnotení pri vyhľadávaní podľa kľúčových slov.


SKÚSENÍ COPYWRITERI

Naši copywriteri sú skúsení autori s vynikajúcimi gramatickými a tvorivými, kreatívnymi znalosťami a skúsenosťami. Samozrejmosťou je ich pravidelné vzdelávanie a online informácie ohľadom aktuálnych trendov v oblasti technológií a vývoja webových aplikácií a následné využitie týchto znalostí pri tvorbe článkov pre vaše web stránky a kampane.


ČAS

Dôvod číslo jeden prečo využiť copywriting služby od erdo je čas. Využívanie našich profesionálnych copywriterov vám dáva viac času pre spustenie vášho podnikania a vykonanie ďalších úloh súvisiacich s jeho realizáciou, každodenným fungovaním. Pravidelné písanie a aktualizácia množstva článkov zaberie niekoľko hodín týždenne. To je čas, ktorý môžete venovať iným činnostiam. Tým zabezpečíte napredovanie vášho podnikania a vaša osobná angažovanosť je pre dosiahnutie cieľov dôležitá a nevyhnutná.


CENA OD 45 € / normostrana

VYBERÁME Z REFERENCIÍ

Môžete sa spoľahnúť na individuálny prístup a vynikajúce odborné služby. S ohľadom na potreby jednotlivých HoReCa zákazníkov zrealizujeme služby, ktoré Vám prinesú vyšší počet rezervácií, objednávok, zákazníkov a zvýšia kvalitu vami poskytovaných služieb.


BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Bezplatná úvodná konzultácia alebo vypracovanie cenovej ponuky. Presvedčíme vás, ako sa dajú veci robiť lepšie a efektívnejšie.


napíšte nám
info@erdo.sk

telefónny kontakt
+421 (0) 911 508 501

erdo s.r.o.
Rajecká cesta 17, Žilina

Chcete dostávať rady a tipy ako zlepšiť marketing, zvýšiť priame rezervácie a zabezpečiť si lojálnych klientov? Prihláste sa na odber nášho newslettra.