COPYWRITING

Keď potenciálny klient navštívi vaše hotelové web stránky,
relevantný a napísaný text, ktorý obsahuje emotívne frázy zamerané na konkrétny cieľ,
má za následok rezervácie a opakované návštevy.

KREATÍVNY COPYWRITING
Služby kreatívneho copywritingu poskytujeme pre oblasť realizácie alebo redizajnu web stránok, komunikácie na Facebooku, online PR kampane, newslettre, blogy, rôzne infografiky, bannerovú a PPC reklamu.
ŠTÝL
Poskytujeme copywritingové služby založené na štýle vašej web stránky a cieľového publika. Niektoré web stránky vyžadujú slávnostný, iné konverzačný spôsob písania textu. Správny štýl a spôsob je dôležitý, pretože umožňuje návštevníkom vedieť, že ste s nimi v kontakte.
COPYWRITING PODĽA SEO ZÁSAD
Copywriting funguje najlepšie, ak je optimalizovaný pre kľúčové slová a cieľové publikum. Skôr ako pristúpime k tvorbe článkov, analyzujeme štruktúru cieľového publika. To nám pomáha vytvárať obsah, ktorý je relevantný a zaujímavý pre vašich návštevníkov. Optimalizácia textov pre kľúčové slová vedie k zvýšenému predaju.
KĽÚČOVÉ SLOVÁ
Identifikujeme najlepšie kľúčové slová na vašich web stránkach. Starostlivo vyberáme niekoľko variantov kľúčových slov, ktoré vám pomôžu získať vyššiu návštevnosť. Naši skúsení copywriteri vedia, ako napísať kvalitný a originálny obsah nielen pre web stránky. Máte väčšiu pravdepodobnosť, že budete vysoko hodnotení pri vyhľadávaní podľa kľúčových slov.
SKÚSENÍ COPYWRITERI
Naši copywriteri sú skúsení autori s vynikajúcimi gramatickými a tvorivými, kreatívnymi znalosťami a skúsenosťami. Samozrejmosťou je ich pravidelné vzdelávanie a online informácie ohľadom aktuálnych trendov v oblasti technológií a vývoja webových aplikácií a následné využitie týchto znalostí pri tvorbe článkov pre vaše web stránky a kampane.
ČAS
Dôvod číslo jeden prečo využiť copywriting služby od ERDO je čas. Využívanie našich profesionálnych copywriterov vám dáva viac času pre spustenie vášho podnikania a vykonanie ďalších úloh súvisiacich s jeho realizáciou, každodenným fungovaním. Pravidelné písanie a aktualizácia množstva článkov zaberie niekoľko hodín týždenne. To je čas, ktorý môžete venovať iným činnostiam. Tým zabezpečíte napredovanie vášho podnikania a vaša osobná angažovanosť je pre dosiahnutie cieľov dôležitá a nevyhnutná.
od 45 € / normostrana

VYBERÁME Z REFERENCIÍ

Môžete sa spoľahnúť na individuálny prístup a vynikajúce odborné služby. S ohľadom na potreby jednotlivých HoReCa zákazníkov zrealizujeme služby, ktoré Vám prinesú vyšší počet rezervácií, objednávok, zákazníkov a zvýšia kvalitu vami poskytovaných služieb.


BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Bezplatná úvodná konzultácia alebo vypracovanie cenovej ponuky. Presvedčíme vás, ako sa dajú veci robiť lepšie a efektívnejšie.


napíšte nám
info@erdo.sk

telefónny kontakt
+421 (0) 911 508 501

erdo s.r.o.
Rajecká cesta 17, Žilina

Chcete dostávať rady a tipy ako zlepšiť marketing, zvýšiť priame rezervácie a zabezpečiť si lojálnych klientov? Prihláste sa na odber nášho newslettra.