INFOGRAFIKY

Infografikou vytvoríme z relatívne nezaujímavej (aj keď pre vás možno dôležitej) informácie vďaka atraktívnej forme viditeľný a pôsobivý obsah.

Pripravíme zaujímavú a pútavú infografiku, ktorá zaujme a ľudia ju budú zdieľať prostredníctvom sociálnych médií. Vďaka tomu získate napríklad zvýšenie viditeľnosti značky a spätné odkazy, zaujímavým spôsobom upozorníte na novú službu alebo produkt, vzbudíte zvedavosť ľudí pátrať na vašich web stránkach po ďalších informáciách.
Všetko v súlade s obsahovou stratégiou
Obsahová marketingová stratégia úzko nadväzuje na infografiku. Jej podstata spočíva vo vypracovaní kvalitného a nápaditého obsahu, ktorý zaujme natoľko, že bude ďalej úspešne zdieľaný jednotlivými návštevníkmi stránky. Obsah stránky však netvoria len texty. Kvalitná a jedinečná infografika dokáže obsah významne podporiť a tým docieliť požadovaný efekt.
Originálny Copywriting
Všetko so všetkým súvisí. Toto obzvlášť platí pri zosúladení grafiky a obsahovej stratégie s copywritingom. Môžete sa spoľahnúť, že naši copywriteri vždy nájdu tie správne slová.
od 150 € / mesiac

VYBERÁME Z REFERENCIÍ

Môžete sa spoľahnúť na individuálny prístup a vynikajúce odborné služby. S ohľadom na potreby jednotlivých HoReCa zákazníkov zrealizujeme služby, ktoré Vám prinesú vyšší počet rezervácií, objednávok, zákazníkov a zvýšia kvalitu vami poskytovaných služieb.


BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Bezplatná úvodná konzultácia alebo vypracovanie cenovej ponuky. Presvedčíme vás, ako sa dajú veci robiť lepšie a efektívnejšie.


napíšte nám
info@erdo.sk

telefónny kontakt
+421 (0) 911 508 501

erdo s.r.o.
Rajecká cesta 17, Žilina

Chcete dostávať rady a tipy ako zlepšiť marketing, zvýšiť priame rezervácie a zabezpečiť si lojálnych klientov? Prihláste sa na odber nášho newslettra.