E-MAIL MARKETING

E-mail marketing je nákladovo najefektívnejší komunikačný prostriedok na podporu predaja a dlhodobé, permanentné udržiavanie komunikácie

Komplexný servis
  • Pripravíme e-mailovú marketingovú stratégiu a navrhneme personalizované newslettre.
  • Newslettre obsahovať informácie o vašej značke ako aj o nových produktoch.
  • Ich cieľom je uspokojiť a vzbudiť jednotlivých odberateľov newslettrov, ktorí tvoria dôležitú skupinu zloženú ako z potenciálnych tak i stálych klientov hotela.
E-mail ako obchodný a komunikačný nástroj
  • Medzi hlavné výhody e-mailu ako najefektívnejšieho marketingového a komunikačného kanála patrí rýchla realizovateľnosť kampane, možnosť jej personalizácie, merateľnosť a štatistické vyhodnotenie efektivity kampane (kontrola doručenia, pomer neotvorených správ, pomer konverzie, špecifikácia kto a na aké odkazy si klikol vo vašich e-mailoch, ....).
Originalita namiesto šablóny
  • Nepoužívame šablóny a každý newsletter vám navrhneme presne na mieru podľa vašich predstáv a našich skúseností so zefektívnením tohto silného marketingového nástroja.
  • Preto si zaslúži maximálnu pozornosť a kreatívny prístup.
  • Zaujímavé a originálne grafické spracovanie motivuje užívateľa prekliknúť sa na vašu stránku, čo je jeho hlavným zámerom.
Správa newslettrov
  • Staráme sa o komplexnú správu vášho newsletteru od návrhu, cez grafické spracovanie a HTML kódovanie až po finálne spracovanie, otestovanie a rozosielanie emailov.
od 100 €
(vzťahuje sa na cenu výroby a rozposielanie newslettra)

VYBERÁME Z REFERENCIÍ

Môžete sa spoľahnúť na individuálny prístup a vynikajúce odborné služby. S ohľadom na potreby jednotlivých HoReCa zákazníkov zrealizujeme služby, ktoré Vám prinesú vyšší počet rezervácií, objednávok, zákazníkov a zvýšia kvalitu vami poskytovaných služieb.


BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Bezplatná úvodná konzultácia alebo vypracovanie cenovej ponuky. Presvedčíme vás, ako sa dajú veci robiť lepšie a efektívnejšie.


napíšte nám
info@erdo.sk

telefónny kontakt
+421 (0) 911 508 501

erdo s.r.o.
Rajecká cesta 17, Žilina

Chcete dostávať rady a tipy ako zlepšiť marketing, zvýšiť priame rezervácie a zabezpečiť si lojálnych klientov? Prihláste sa na odber nášho newslettra.