PPC

Správne nastavenie PPC reklám rozhoduje o ich konečnom úspechu. Za každý klik platíte. Malo by vám teda záležať na tom, aby stál za to.
Aby ľudia, ktorí sa cez reklamu dostanú na vašu stránku, boli vaša cieľová skupina.

Čo je PPC
  • PPC alebo Pay Per Click reklama je služba, pri ktorej sa neplatí za zobrazenie reklamy, ale až v momente, kedy potenciálny zákazník klikne na reklamný odkaz a dostane sa priamo na vašu web stránku.
  • Platíte za klik, to znamená za reálnych návštevníkov vašej web stránky.
  • Sami si určíte rozpočet, kedy sa bude reklama zobrazovať, konkrétne kľúčové slová a samozrejme na záver pre vás zabezpečíme vyhodnotenie úspešnosti kampane.
Efektivita
  • PPC marketing je výborný spôsob na zvýšenie návštevnosti vašich web stránok.
  • Pri starostlivom výbere kľúčových slov, dôkladnej analýze a minimálnej vstupnej investícii získate maximálny efekt a návratnosť investície.
  • PPC kampaň je veľmi nákladovo efektívny spôsob s dorazom na zvyšovanie prevádzky na vašich web stránkach hotela.
Čo pre vás robíme
  • Pre čo najlepšiu efektivitu a návratnosť investície kampane zabezpečujeme: výber vhodných kľúčových analytiku a optimalizáciu kampane, pokročilú úroveň nastavenia a zacielenia vašej kampane ako i správu kampane.
  • Pripravíme celý proces od vašej požiadavky cez analýzu, spracovanie, návrh až po vyhodnotenie konverzií a sledovanie úspešnosti.
od 100 € / mesiac.
+ rozpočet na kampaň

VYBERÁME Z REFERENCIÍ

Môžete sa spoľahnúť na individuálny prístup a vynikajúce odborné služby. S ohľadom na potreby jednotlivých HoReCa zákazníkov zrealizujeme služby, ktoré Vám prinesú vyšší počet rezervácií, objednávok, zákazníkov a zvýšia kvalitu vami poskytovaných služieb.


BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Bezplatná úvodná konzultácia alebo vypracovanie cenovej ponuky. Presvedčíme vás, ako sa dajú veci robiť lepšie a efektívnejšie.


napíšte nám
info@erdo.sk

telefónny kontakt
+421 (0) 911 508 501

erdo s.r.o.
Rajecká cesta 17, Žilina

Chcete dostávať rady a tipy ako zlepšiť marketing, zvýšiť priame rezervácie a zabezpečiť si lojálnych klientov? Prihláste sa na odber nášho newslettra.