VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA & CONTROLLING

Efektívne riadiť spoločnosť znamená riadiť ju s nižšími nákladmi, s kvalifikovanými zamestnancami, v súlade so zákonmi, so správnymi informáciami a schopnosťou včas a flexibilne reagovať na zmeny a potreby trhu.

S čím môžete počítať?
Účtovní a controllingoví špecialisti ERDO radi poskytnú a sú pripravení poskytnúť dlhoročné odborné skúsenosti a znalosti účtovníctva, kalkulácií, reportingu. Tím controllerov dôsledne kontroluje finančnú a prevádzkovú výkonnosť a dodržiavanie príslušných štandardov a postupov.

ERDO na základe špecifikácií klienta vypracuje detailné rozpočty, manažérske reporty navrhnuté presne na mieru. Na základe takto podrobne vypracovaných reportov vedia špecialisti ERDO eliminovať a skorigovať odchýlky skôr, ako sa stanú odchýlky veľkým problémom a je náročné ich minimalizovať prípadne úplne odstrániť. To všetko nám umožňuje robiť včas strategické finančné rozhodnutia pre klientov.
Náš zámer:
Naše účtovné a finančné oddelenie sa zameriava na činnosti smerujúce k optimalizácii a vyššej efektívnosti riadenia. Orientujeme sa na maximalizáciu výnosov a kontrolu nákladov bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu a služby.
  • Komplexné vedenie účtovníctva - využívame naše skúsenosti („the best practises“) z nadnárodných a lokálnych spoločností
  • Vypracovanie účtovnej závierky (štatutárnych výkazov), štatistických výkazov
  • Spracovanie miezd
  • Vytváranie rozpočtov/plánov, forecastov, reportov
  • Efektívny nákladový controlling - kalkulácia produktov a služieb
  • Controlling - tvorba manažérskej výsledovky, finančný controlling, výrobný controlling, obchodný controlling, investičný controlling, strategický controlling
  • Meranie a vykazovanie výkonnosti oproti rozpočtu na mesačnej báze
  • Na základe požiadaviek príprava denných, týždenných, mesačných, štvrťročných a ročných prevádzkových reportov a správ
  • Optimalizácia nákupov - vy nám poviete, v čom by ste chceli ušetriť a my vám navrhneme riešenie
  • Riadenie projektov vrátane kontroly a zabezpečenia ich kvality

VYBERÁME Z REFERENCIÍ

Môžete sa spoľahnúť na individuálny prístup a vynikajúce odborné služby. S ohľadom na potreby jednotlivých HoReCa zákazníkov zrealizujeme služby, ktoré Vám prinesú vyšší počet rezervácií, objednávok, zákazníkov a zvýšia kvalitu vami poskytovaných služieb.


BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Bezplatná úvodná konzultácia alebo vypracovanie cenovej ponuky. Presvedčíme vás, ako sa dajú veci robiť lepšie a efektívnejšie.


napíšte nám
info@erdo.sk

telefónny kontakt
+421 (0) 911 508 501

erdo s.r.o.
Rajecká cesta 17, Žilina

Chcete dostávať rady a tipy ako zlepšiť marketing, zvýšiť priame rezervácie a zabezpečiť si lojálnych klientov? Prihláste sa na odber nášho newslettra.